Hotely Praha 1 — Centrum

Centrum Prahy tvorí Staré mesto s povestným Staromákom s Orlojom, Václavákom, až po Karlák a popri Vltave k židovskému Josefovu; ďalej sa jeho hranica spod Letenskej pláne k Hradčanom a cez Petřínské sady (s lanovkou v cene MHD lístka) obopína Hrad a Malú Stranu. A všetko to spája nezabudnuteľný Karlov Most, na ktorý sa bez tlačenia dostanete iba v skorých ranných hodinách.


Hotely v Starom Meste
Ubytovať sa Starom Meste môžete buď v apartmánoch priamo pod Hradom, neďaleko Národního Divadla alebo nadosah Václavského námestia, z ktorého máte do 10 minút peši aj Hlavní nádraží aj Staré Mesto. Ak si vyberiete 4* Hotel Jalta, nezabudnite si spomenúť na bývalý režim — priamo v podzemí tohto hotela totiž sídli aj Múzeum Studenej Vojny s pôsobivými exponátmi dobovej techniky.
Pozrite si ďalšie zľavy v lokalite na partnerskom zľavovom portáli www.slevadne.cz. Alebo si rezervujte niektorú z nami odporúčaných reštaurácií na webe www.bookio.cz. Pre viac tipov na pamiatky a výlety odporúčame weby Prague.EU a KamvPraze.Info