od 9,90 €

Bežná cena
339 - 2 039 €

Online kurz angličtiny ako príprava na najuznávanejší test Toefl

  Cambridge Academy, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2018 podľa dostupnosti.

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(7 hodnotení)

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

153 x kúpené

Toefl je celosvetovo uznávaný test anglického jazyka. Často potrebný pre prijatie na viacero univerzít, do firiem či pre získanie víz do USA. Zvládnite ho bez problémov vďaka prípravnému online kurzu za výnimočnú cenu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jeden z najuznávanejších testov vo svete
 • V ponuke kurzy od 6 mesiacov do 5 rokov
 • Pomôže vám študovať, nájsť si prácu aj cestovať
 • Novodobá komunikačná metóda učenia
 • Spĺňa európske štandardy vzdelávania

V cene je zahrnuté

 • Online kurz angličtiny pre prípravu na test Toefl

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2018.
 • Poukaz je nutné aktivovať do konca jeho platnosti
 • Odporúča sa objednávka ihneď po zakúpení kupónu

Vyberte si z nasledujúcich 6 možností

 • 1 osoba

9,90 €
- 97 % / 339 €

0,00 €

 • 1 osoba

19,90 €
- 97 % / 739 €

0,00 €

 • 1 osoba

24,90 €
- 97 % / 939 €

0,00 €

 • 1 osoba

34,90 €
- 97 % / 1 339 €

0,00 €

 • 1 osoba

54,90 €
- 97 % / 2 039 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Potrebné uplatniť na stránke poskytovateľa
 2. Do príslušných políčok zadajte číslo a heslo kupónu. Následne vám prídu prístupové údaje k vášmu účtu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

2 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)5x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi9,0
Spokojnosť s lektormi9,0
Priebeh kurzu9,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Informácia o termínoch

Priebeh kurzu:

Individuálne korekcie

Spokojnosť s lektormi:

Individuálny prístup

Kontakt

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (do 100 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (600 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slavín

Slavín (700 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (800 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (800 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (900 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.