Ľutujeme, ponuka je ukončená.

109 €

Bežná cena
170 €

Zažite grande carnevale v Benátkach a romantiku vo Verone

  PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária, Benátky (mapa)
  Platnosť kupónu je od 23.10.2016 do 12.2.2017 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(87 hodnotení)

Ukončené

55 x kúpené

Predstavte si, že vo februári utečiete pred všednosťou dní a zmeníte sa na záhadnú bytosť v pestrofarebnej maske. Budete sa túlať úzkymi uličkami legendárnych Benátok, zažijete romantiku pri plavbe na gondole a necháte sa unášať davom počas neopakovateľného karnevalu. Navyše sa ocitnete pod balkónom najväčšieho príbehu lásky - Rómea a Júlie - vo Verone.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prehliadka historických pamiatok Benátok
 • Výlety loďkou na ostrovy Murano a Burano
 • Účasť na benátskom karnevale
 • Služby delegáta počas celého zájazdu
 • Romantika vo Verone zaručená

V cene je zahrnuté

 • autobusová doprava stáleho dopravcu, 1 x ubytovanie v hoteli v kategórii minimálne 3*, 1 x raňajky, služby nášho overeného sprievodcu, prehliadka Benátok, prehliadka Verony, poistenie insolventnosti CK

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 23.10.2016 do 12.2.2017.
 • Vstupný poplatok do Benátok rozpočítaný na každého cestujúceho cca 5 €/osoba (záleží od počtu miest v autobuse, platí sa na mieste) 
 • Povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Verony rozpočítaný na každého cestujúceho 4 EUR (záleží od počtu miest v autobuse, platí sa na mieste)
 • Loď z Punta Sabbioni do Benátok cca 20 € – obojsmerný lístok (platí aj na ostrovy Murano, Burano) 

Príplatky za nástupné miesta: 

 • Nitra 8 €/osoba ( garantovaný zvoz), Sereď 8 €/ osoba (garantovaný zvoz) Trnava 8 €/osoba (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku

Ako využiť kupón

 1. Kupón platí na zájazd v určenom termíne, do konca platnosti kupónu je potrebné si urobiť rezerváciu
 2. Rezerváciu je potrebné vykonať cez stránku CK Prima Travel
 3. Vyplňte potrebné údaje a do poznámky nezabudnite vložiť číslo a heslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Obojsmerná miestenka 7 €/osoba (môžete si prednostne vybrať miesto na sedenie) 
 • Príplatok za jednolôžkovú izbu 25 €/osoba/ noc 
 • Poplatok za audio-guide systém 5 €/osoba/celý zájazd

Doplňujúce informácie

 • Pokyny k zájazdu bude CK zasielať e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

87 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)52x
Veľmi dobré (7-8)29x
Dobré (5-6)4x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Sprievodca8,2
Dopravný prostriedok8,3
Program zájazdu8,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5
Spokojnosť s personálom7,0
Kvalita wellness7,5
Kvalita ubytovania7,5
Čistota zariadenia8,7
Prostredie zariadenia8,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Prostredie zariadenia

Čistota zariadenia

10

Vynikajúce hodnotenie

Jarmila, 9. mája 2018

Hodnotenie ponuky:
Rumunsko a tajuplná Draculova Transylvánia

ešte som nebola na zájazde

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Alena, 3. apríla 2018

Hodnotenie ponuky:
Poznávací zájazd pre 1 osobu do Salzburgu s...

Boli sme velmi spokojni s krasnym vyletom, ani dazd nam ho nepokazil, videli sme uzasne miesta, ktore nam sprijemnoval uzasny sprievodca p.Dokupil svojimi bohatymi znalostami. Prezili sme krasne chvile . Vdaka CK Prima travel. Odporucam tento krasny vylet vsetkym zakaznikom.

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie

Kontakt

  PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária

Štefánikova 64
949 01 Nitra
0911 331 015, 0904 344 643

info@primatravel.sk
http://www.primatravel.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (900 m)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (1 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (5 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (6 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (11 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (15 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (16 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (17 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (18 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (18 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (18 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (21 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.