Ľutujeme, ponuka je ukončená.

57 €

Bežná cena
87 €

Zájazd do najkrajšej farebnej lagúny Európy - do Benátok

  Legiotour s.r.o., Taliansko - Benátky (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 25.5.2018 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(27 hodnotení)

Ukončené

24 x kúpené

Spoznávajte krásy romantických talianskych Benátok. Dajte si kávu v jednej z najstarších benátskych kaviarničiek, prejdite sa slávnym mostom Rialto alebo námestím sv. Marka, ktorému sa hovorí aj Napoleonov najlepší prijímací salón Európy. Ak sa stratíte v spleti benátskych uličiek, nič si z toho nerobte. Ide o bežnú súčasť návštevy tohto krásneho mesta.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pestrofarebné masky, úzke uličky, gondoly, bohatá história a taliansky šarm
 • Služby sprievodcu počas zájazdu
 • Možnost zviesť sa na gondole
 • Prehliadka historických Benátok
 • Autobusová doprava stáleho dopravcu v cene

V cene je zahrnuté

 • Zájazd do Benátok pre 1 osobu
 • Preprava autobusom zn. Mercedes
 • Technický sprievodca

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 25.5.2018.
 • Nástupné miesto: Bratislava

Ako využiť kupón

 1. Po zakúpení kupónu potrebná rezervácie na legiotour@legiotour.sk alebo 0903 452 900
 2. Pri rezervácii termínu potrebné nahlásiť číslo kupónu a heslo kupónu
 3. Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu

Voliteľné príplatky

 • Obojsmerná miestenka v autobuse v cene: 5 €/osoba - umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu)
 • Zakúpenie lístka na loď Vaporetto, dva druhy lístkov na loď a to: len z prístavu do Benátok a späť 15 €/osoba, z prístavu do Benátok a v rámci Benátok po Grand Canale – (celosieťový) 18 €/osoba
 • Vstup do mesta Benátok 4 €/osoba
 • Tieto príplatky sa platia až na mieste

Doplňujúce informácie

 • V cene nie je zahrnuté – ale odporúčané: poistenie liečebných nákladov v zahraničí (možnosť poistiť sa v CK poisťovňou UNION

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

27 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)18x
Veľmi dobré (7-8)5x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Sprievodca9,6
Dopravný prostriedok8,2
Program zájazdu9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Spokojnosť s personálom8,4
Čistota zariadenia9,2
Prostredie zariadenia8,4
Kvalita wellness8,0
Kvalita ubytovania8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Sprievodca:

Dostatočné informácie

Program zájazdu:

Rozsah informácií

9,5

Vynikajúce hodnotenie

Peter, 18. septembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Zájazd do Benátskej lagúny pre 1 osobu

V Benátkach bolo krásne, doporučujem každému.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

3,3

Podpriemerné hodnotenie

Júlia, 18. septembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Zájazd do Benátskej lagúny pre 1 osobu

Zajazd do Benatok s cestovkou Legiotour cista katastrofa,uz nikdy viac.V ponuke na zajazd bolo uvedene turisticky sprievodca,par slov v autobuse,o Benatkach nic,sprievodkzne si isli po svojich zazitkoch a klienti sa mohli ist past a poradit si sami.Na to tam isli sprievodkyne,aby si urobili dobre...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Legiotour s.r.o.

Račianska 33
831 02 Bratislava
0903 452 900

Pondelok – piatok 08:00 – 16:00h, prípadne iný čas na základe telefonickej dohody s klientom

legiotour@legiotour.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.