Ľutujeme, ponuka je ukončená.

7,90 €

Bežná cena
14,80 €

Hovädzí burger z pravej sviečkovice v reštaurácii Le Papillon

  Le Papillon Restaurant, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018 podľa dostupnosti.

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(465 hodnotení)

Ukončené

136 x kúpené

Krásne navrstvený burger, v ktorom sa snúbia chute na rezančeky pokrájaného mäska z pravej sviečkovice, slaninky, volského oka a chrumkavej zeleniny. V útulnom prostredí reštaurácie Le Papillon priamo v centre mesta vám jednoducho musí chutiť. Hovädzí burger sa servíruje s grilovanými zemiakmi a nápojom. Odporúčame domácu limonádu. Ale vieme, že malému pivku je ťažké odolať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Super tip na príjemnú večeru
 • Mäsko z pravej sviečkovice
 • Malé pivko alebo domáca limodáda
 • Milá obsluha a fantastická káva
 • Parkovanie v meste po 16.00 hod. zadarmo

V cene je zahrnuté

 • Hovädzí burger z pravej sviečkovice  (100 g grilovaná sviečkovica, slaninka, vajce, zelenina) 
 • Grilované zemiaky (100 g)
 • Nápoj na výber: pivo (0,3 l) alebo domáca limonáda podľa ponuky (0,4 l)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018.

Ako využiť kupón

 1. Kupón je možné využiť PO - NE od 15.00 hod.
 2. Rezervácia je potrebná aspoň 2 hodiny vopred na tel. číslo +421 915 208 192 alebo osobne

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

465 hodnotení

281 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)321x
Veľmi dobré (7-8)116x
Dobré (5-6)22x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)4x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,3
Kvalita jedla9,3
Priestory prevádzky8,8
Kvalita nápojov9,3
Okolie prevádzky8,9
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Výber stola

Kvalita jedla:

Chutné jedlo

Kvalita nápojov:

Nápoje

10

Vynikajúce hodnotenie

Patrik, 6. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Hovädzí steak

Jedlo je chutilo.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Renata, 18. decembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Steak z lososa

vynikajuci losos + cheesecake s kavou - absolutna spokojnost

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Le Papillon Restaurant

Rybárska brána 2
811 02 Bratislava
0915 208 192

info@limano.sk
http://www.le-papillon.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (do 100 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (200 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (300 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (300 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (300 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (700 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (700 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (900 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.