Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 10,90 €

SUPER PONUKA: Vyhliadka z UFO s miešaným drinkom, fľašou Prosecca alebo čokoládovou tortičkou

  UFO watch.taste.groove., Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.) (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 16.3.2018 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(1 046 hodnotení)

Ukončené

1296 x kúpené

Nechajte sa na chvíľu uniesť UFOm a vychutnajte si magický výhľad na celú Bratislavu! K romantickej atmosfére sa vynikajúco hodí fľaša Prosecca alebo chutný sviatočný koláčik. Z nápojov si môžete vybrať nevinne vyzerajúci alko drink Mr. Snowie, prípadne horúcu čokoládu na zahriatie.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dohľad až do vzdialenosti 100 km
 • Vo výške 95 metrov
 • Fľaša Prosecca ku krásnemu výhľadu
 • Horúca čokoláda na zahriatie
 • Na výber aj alkoholický miešaný drink

V cene je zahrnuté

 • Vstupné a vyvezenie sa na Vyhliadkovú vežu UFO vo výške 95 m (na vrchole nad reštauráciou)
 • Deti do 111 cm majú vstup na Vyhliadkovú vežu UFO zadarmo

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 16.3.2018.
 • Kupón nie je možné využiť v dátume od 14.2. do 18.2.2018

Ako využiť kupón

 1. Rezervácie nie je potrebná
 2. Kupón (môže byť aj v elektronickej forme) si vymeníte za vstupenku na Vyhliadkovú vežu UFO
 3. Kupón je potrebné uplatniť do konca jeho platnosti, inak kupón prepadá

Doplňujúce informácie

 • Vyhliadková veža UFO je otvorená od 10.00 do 23.00 hod.
 • Kupón je možné využiť v barovej časti UFO
 • V prípade privátneho eventu je vyhliadková veža UFO zatvorená, preto odporúčame overiť jej dostupnosť na +421 2 6252 0300

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

1 046 hodnotení

573 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)718x
Veľmi dobré (7-8)265x
Dobré (5-6)50x
Podpriemerné (3-4)12x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,3
Spokojnosť s personálom10
Vybavenosť organizátora9,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu10
Kvalita jedla9,0
Kvalita nápojov9,0
Priestory prevádzky10
Okolie prevádzky10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Okolie prevádzky

Priestory prevádzky

Rezervácia a uplatnenie kupónu

10

Vynikajúce hodnotenie

Maria, 14. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
SUPER PONUKA: Vstup na vyhliadkovú vežu UFO...

Velmi pekny zazitok, jedine, co sa nam nepacilo, boli prilis vysoke ceny v restauracii (nie je ponuka napr.obeda/vecere v nizsej cenovej kategorii). Ale na druhej strane, vzdy sa da vybrat nieco v bare. Vsetko je originalne naservirovane, aj pohar na liker bol na odfotenie...Ochotny personal a...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Janeta, 14. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
SUPER PONUKA: Vstup na vyhliadkovú vežu UFO...

Keby takáto možnosť - úchvatný výhľad na metropolu bol v cudzej krajine, kam ste sa rozhodli vycestovať, neváhali by ste... Tak prečo ju nevyužiť doma? Je to zážitok: či cez deň, či v noci! Určite vyskúšajte!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

UFO Bratislava

UFO Bratislava (200 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (400 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (400 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (500 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (600 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (800 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (800 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.