29,90 €

Bežná cena
59,80 €

Luxusné 5-chodové degustačné menu pre dvoch vo vynikajúco hodnotenom Kursalone - jednej z TOP reštaurácií podľa Trendu

  Kursalon Trenčianske Teplice, Trenčianske Teplice (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018 podľa dostupnosti.

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(196 hodnotení)

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

237 x kúpené

Neodolateľná ponuka pre naozajstných gurmánov. Vychutnajte si výnimočné menu v pre dve osoby v priestoroch jednej z najobľúbenejších reštaurácií v Trenčianskom kraji – Kursalone Trenčianske Teplice. Domácu pomazánku z prasiatka vystrieda krémová paštrnáková polievka. Po nej si pochutnáte na sumčekovi a grilovanej bravčovej panenke. Menu zakončí lahodný smotanový dezert.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedlo z čerstvých a kvalitných surovín
 • Profesionálne vystupovanie personálu
 • Príjemné prostredie jednej z najobľúbenejších reštaurácii
 • Odoprúčané klientmi
 • V zozname Trend Top reštaurácií na Slovensku

V cene je zahrnuté

 • Luxusné degustačné 5-chodové menu pre 2 osoby:
 • 60 g Domáca pomazánka z mladého prasiatka so šalátom z marinovanej pečenej papriky a opečeným domácim chlebíkom
 • 0,25 l Krémová paštrnáková polievka s pečeným pórom a bylinkovým olejom
 • 90 g Pečený sumček v bylinkách so zelerom a chrenovou penou
 • 90 g Grilovaná bravčová panenka s topinaburovým pyré a omáčkou z rozmarínu a červeného vína
 • 80 g Smotanovo – vanilkový krém so želé z javorového sirupu a glazovanými orieškami

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018.
 • Kupón nie je možné využiť 14. 2. 2018
 • Kupón je platný počas pracovného týždňa (Po - Pi) v čase od 11.00 do 22.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 osoby

29,90 €
59,80 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na telefónnom čísle +421 32 381 01 43 alebo kontakt@kursalonteplice.sk minimálne 1 deň vopred
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Počet kupónov na osobu neobmedzený
 • Jeden kupón platí pre dve osoby
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

196 hodnotení

134 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)162x
Veľmi dobré (7-8)34x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,6
Kvalita jedla9,7
Priestory prevádzky9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,8
Okolie prevádzky9,3
Kvalita nápojov9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Kvalita jedla:

Pekne vyzerajúce jedlo

Kvalita nápojov:

Dostatočná šírka ponuky

10

Vynikajúce hodnotenie

Ivona, 9. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Luxusné degustačné 5-chodové menu pre 2 osoby

Boli sme veľmi spokojní :-)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 9. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Luxusné degustačné 5-chodové menu pre 2 osoby

Dokonalé

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Zelená žaba

Zelená žaba (300 m)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (400 m)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (10 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (18 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (18 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (23 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (23 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (24 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Skipark Kálnica

Skipark Kálnica (24 km)

Toto lyžiarske stredisko leží na západnom Slovensku. Ponúka jeden vlek a dve zjazdovky (1,25 km). Maximálna nadmorská vyška tu dosahuje 1,25 m.n.m., čo predstavuje prevýšenie... Viac 151 m. Je možné využiť možnosť večerného lyžovania a v dostupnosti 300 m sa nachádza parkovisko.

Čičmany

Čičmany (25 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Čičmany

Čičmany (26 km)

V Čičmanoch nájdete okrem krásnej architektúry aj malé lyžiarske stredisko. Lyžiarom sú tu k dispozícii 3 zjazdovky rôznej obtiažnosti a dva značené bežecké okruhy. Stredisko je... Viac vhodné aj pre začiatočníkov. Takmer všetky zjazdovky sú aj zasnežované.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (27 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.