Ľutujeme, ponuka je ukončená.

3,50 €

Bubbblinkové wafle s kávou alebo čajom na Obchodnej – jediné na Slovensku!

  Classic moment, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.1.2018 do 31.1.2018 podľa dostupnosti.

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(282 hodnotení)

Ukončené

428 x kúpené

Všetci zahraniční foodblogeri si na nich fičia. Fičí na nich celý svet. A je ich plný Instagram. A ak ich raz ochutnáte, verte, že si na nich budete fičať aj vy! Za bublinkovými waflami však musíte prísť do Classic moment na Obchodnú. Totižto nikde inde na Slovensku ich zatiaľ nemajú. Buďte medzi prvými ochutnávačmi :)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najobľúbenejšie streetfood jedlo v Ázii
 • Jediný výrobcovia bublinkových waflí na SVK
 • Na výber z 3 druhov náplní
 • Prevádzka priamo na Obchodnej v Starom Meste
 • Sú chrumkavé, voňavé, bublinkové a tak brutááááálne!

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.1.2018 do 31.1.2018.
 • Kupón je možné využiť denne po 14.00 hod.
 • Keďže wafle chutia najlepšie čerstvé, pripravujú sa vždy pred zákazníkom. Príprava jednej wafle trvá približne 5 minút

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Stačí prísť na prevádzku s kupónom
 3. Konzumácia možná na prevádzke, aj ako take away

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

282 hodnotení

198 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)217x
Veľmi dobré (7-8)55x
Dobré (5-6)10x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Kvalita jedla9,6
Priestory prevádzky9,1
Spokojnosť s personálom9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7
Kvalita nápojov9,1
Okolie prevádzky8,9

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Kvalita jedla:

Pekne vyzerajúce jedlo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Denisa, 12. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Bublinková wafla s banánom a Nutellou + káva...

wafle boli super. cokoladova bola az priliz sladka, chcelo by to trosku vyvazit inak..

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Monika, 10. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Bublinková wafla s banánom a Nutellou + káva...

Vynikajuca, sladucka mnamka, urcite odporucam.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Classic moment

Obchodná 548/13
811 06 Bratislava

Pondelok - Sobota: 10.00 - 20.00 hod.
Nedeľa: zatvorené


https://www.facebook.com/palac...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (300 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (300 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (500 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (700 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (800 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (900 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (900 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1000 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.