od 48 €

Bežná cena
88 - 140 €

Plachtenie v oblakoch ponad Nitru - let na rogale pre 1 osobu

  Lety rogalom Nitra, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

2 x kúpené

Rozbehnúť sa, roztiahnuť ruky a len tak vzlietnuť. Plachtiť vzduchom, kašľať na gravitáciu a užívať si nádherný výhľad, ktorý za to fakt stojí. Vystúpte do výšok a objavte nový svet, svet do ktorého sa budete chcieť znova vrátiť.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vhodný pre každého, kto chce zažiť niečo extra
 • Letí sa vo výške 200 - 1000 metrov nad terénom
 • Let v trvaní 20, 30, 40 minút
 • Výhľad z vtáčej perspektívy na Nitru
 • O vašu bezpečnosť sa stará inštruktor

V cene je zahrnuté

 • Let na dvojmiestnom motorovom rogale 1 osobu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2018.
 • V deň letu je potrebné kontaktovať spoločnosť a prekonzultovať poveternostné podmienky a možnosti letu
 • Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu termínu v prípade nepriaznivého počasia
 • Adresa odletu: letisko Janíkovce okr. Nitra, čas a upresnenie po telefonickej dohode
 • Maximálna hmotnosť pasažiera môže byť 95 kg

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 1 osoba
 • 20 minút

48,00 €
88 €

0,00 €

 • 1 osoba
 • 30 minút

72,00 €
95 €

0,00 €

 • 1 osoba
 • 40 minút

96,00 €
140 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia termínu na +421 948 477 207
 2. Pri rezervácii nahláste číslo kupónu, kupón je potrebné predložiť pred letom
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Každý zákazník bude automaticky zaradený do žrebovania (30.06.2018) o 60 min. bezplatný let ultraľahkým lietadlom s trasou podľa vlastného výberu s možnosťou pilotovania na skúšku pod dohľadom skúseného pilota

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 447 044 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Lety rogalom Nitra

Veľká Dolina 332
951 15 Veľká Dolina
0903 606 605

bernathroman@gmail.com
https://www.lety-rogalom-nitra...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (3 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (11 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (14 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (15 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Vodná nádrž Kráľová

Vodná nádrž Kráľová (17 km)

Vodná nádrž leží na rieke Váh, obklopená lesmi a poliami. Oblasť je veľmi obľúbeným miestom rybárov a milovníkov vodných športov. Priehrada má veľký význam aj z hľadiska vodného... Viac vtáctva, ktoré ju používa ako hniezdisko.

Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal (19 km)

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (19 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby (19 km)

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (19 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante (22 km)

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta (22 km)

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (23 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.