od 49 €

Bežná cena
96 - 936 €

Psychologický mentoring spojený s prechádzkou

  Ars Viae, Bratislava - Nové Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 26.6.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

0 x kúpené

Hľadáme spôsoby ako byť šťastný a ako prežívať radosť. Mnohí sme prečítali množstvo kníh či absolvovali rôzne semináre na túto tému. No často to celé akosi nefunguje. Stretnime sa, prejdime sa, porozprávajme sa a nájdime vaše unikátne nastavenie, aby to fungovalo.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vedené psychológom Mgr. Martinom Milerom
 • Viac ako 12 ročné skúsenosti z individuálnej psychoterapeutickej praxe
 • Úvodné stretnutie pomôže určiť ďalší postup
 • Kombinácia pozitívnych stránok chôdze a mentoringu
 • Rozvoj osobnosti, zdravý životný štýl alebo pomoc pri ťažkostiach

V cene je zahrnuté

 • Psychologické poradenstvo a mentoring vedený psychológom Mgr. Martinom Milerom 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 26.6.2018.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Úvodné individuálne stretnutie (60 min.)

 • Prebratie aktuálneho stavu klienta, zisťovanie potrieb, navrhnutie ďalšieho postupu

49,00 €
- 49 % / 96 €

0,00 €

Úvodné individuálne stretnutie (90 min.)

 • Prebratie aktuálneho stavu klienta, zisťovanie potrieb, navrhnutie ďalšieho postupu

79,00 €
- 45 % / 144 €

0,00 €

Psychologický mentoring spojený s chôdzou (60 min.)

 • Mentoring je niečo iné ako koučing a tiež iné ako poradenstvo + benefit v spojení s chôdzou
 • S klientom sa psychológ rozpráva vonku (napr. pri Kuchajde okolo jazera) - je dokázané, že sa viac otvorí a lepšie sa hľadajú riešenia problému
 • Úplná novinka na Slovensku 

89,00 €
- 51 % / 180 €

0,00 €

469,00 €
- 50 % / 936 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia telefonicky na +421 948 135 395

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 455 397 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Ars Viae

Pluhová 19
831 03 Bratislava
+421 948 135 395

info@arsviae.sk
http://www.arsviae.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (400 m)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Horský park

Horský park (4 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.