Ľutujeme, ponuka je ukončená.

140 €

Bežná cena
210 €

Rozvoj grafomotorických zručností školákov a predškolákov

  Albertina artklub, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 1.5.2018 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(16 hodnotení)

Ukončené

0 x kúpené

Aj váš predškolák nerád kreslí a jeho kresby sú kostrbaté? Vôbec sa nemusíte báť a dokonca ani odkladať nástup do školy... Alebo máte doma už prváčika, avšak jeho písmenká sú také kadejaké, len nie pekné? Dobrá správa – grafomotorické zručnosti je možné rozvíjať! Postupnými krokmi a odborným vedením sa grafomotorika dieťaťa zlepšuje a rozvíja. A kto vie, možno z neho bude raz slávny umelec :-)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kurz pozostáva zo 7 sedení počas 2 mesiacov
 • Viditeľný posun vášho dieťaťa
 • Individuálny prístup a veľmi milá lektorka
 • Vynikajúca dostupnosť (hneď pri SAV)
 • Pitný režim počas kurzu

V cene je zahrnuté

 • Dvojmesačný kurz pre rozvoj grafomotoriky
 • Vstupná konzultácia medzi lektorkou a rodičom (potrebné priniesť aktuálne ukážky prác dieťaťa)
 • Kurz v trvaní 2 mesiacov (1x týždenne, spolu 7 stretnutí)
 • Každé stretnutie trvá 45 – 60 minút (pondelok, stredu alebo štvrtok podľa dohody)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 1.5.2018.

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia potrebná najneskôr 2 dni pred kurzom na 0918 327 278 alebo na mailovej adrese zlatica.krajcovicova@gmail.com
 2. Pri rezervácii potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až priamo pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Ak počas lekcie nestihnete svoj obraz dokončiť, je možné v ateliéri pokračovať ďalšiu hodinu za doplatok 10 €

Doplňujúce informácie

 • Počas trvania kurzu je možné 1 vopred oznámenú, ospravedlnenú absenciu dieťaťa nahradiť v termíne dohodnutom s lektorom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

16 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)12x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi8,7
Spokojnosť s lektormi8,7
Priebeh kurzu8,7
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,5

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh kurzu:

Materiál použitý na kurze

Spokojnosť s lektormi:

Ochota a vystupovanie

Spokojnosť s priestormi:

Dostupnosť prevádzky

10

Vynikajúce hodnotenie

Ľubica, 25. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Víkendové kreslenie pravou mozgovou...

Bol to skvelý víkend

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Helena, 5. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Pondelková škola maľby – január

Nakolko som novacik neviem co je pravne a co nie , ale musim povedat ze pani Zlatka je uzasna, dobrosrdecna mnohokrat aj zostala s nami torsku dlhsie ked sme dorabali obrazy, .Vobec som nemyslela ze nieco namalujem ale mam 6 uzasnych obrazov a som velmi stastna. Je trpezliva, vysvetlovala nam co a...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Albertina artklub

Štefánikova 47
811 04 Bratislava
0918 327 278


https://www.facebook.com/alber...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (100 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (500 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (600 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.